Poskramiacz zabawek turlających się po podłodze, pojemnik na czyste ręczniki w łazience, skrytka na koce i pledy w salonie, minispiżarnia na owoce i warzywa – to zaledwie kilka z funkcji pełnionych przez duży prostokątny kufer z rogożyny. Szukasz ekologicznego zamiennika pojemników z tworzyw sztucznych, który nie tylko przechowuje różne przedmioty, ale także dekoruje wnętrze? Kufer upleciony z pałki wodnej to strzał w dziesiątkę! Co najlepsze, w Koszykarni zamówisz cały zestaw kuferków: prostokątnych, kulistych, kwadratowych i owalnych.

Prostokątny kufer z pokrywką i uchwytami – naturalna szkatułka na straży porządku

Duży pleciony kufer ma aż 47 × 34 × 20 cm – nadaje się do przechowywania zarówno drobiazgów, jak i większych przedmiotów. W przedniej części pokrywy z rączką zamocowano pętelkę zaczepianą o pleciony guziczek. Po bokach kufra znajdują się uchwyty ułatwiające przenoszenie.

Jeżeli zdecydujesz się ulokować prostokątny kufer obok kanapy czy sofy, zastąpisz nim puf ze schowkiem. Pleciona pokrywka jest na tyle trwała, że nie ugnie się pod ciężarem stóp. W końcu uporządkujesz koce, narzuty oraz pledy używane tylko w chłodniejsze wieczory. Szeroki kufer z rogożyny jest stosunkowo niski. Zmieści się nawet na półce regału lub stolika kawowego, z którego znikną sterty czasopism, paczki chusteczek czy podkładki pod filiżanki.

Zamykany pleciony kufer przyda Ci się także w przestronnej łazience – ukryjesz w nim rzadziej używane kosmetyki, środki czystości lub tekstylia. Rogożyna jest wysoce odporna na wilgoć, więc wytrzymuje nieco trudniejsze warunki. Jedyne, czego lepiej się wystrzegać, to częste zachlapywanie kufra.

Do jakich wnętrz pasuje prostokątny kufer z rogożyny?

Kufer upleciony z rogożyny wygląda najlepiej we wnętrzach zawładniętych przez naturalne materiały i kolory ziemi: beże, brązy czy zielenie. Z pewnością jako pierwszy na myśl przyszedł Ci popularny styl skandynawski – to dopiero początek inspiracji. 

Pleciony kufer sprawdzi się w pomieszczeniach w stylu:

  • modern rustic (łączących wiejską przytulność z surową nowoczesnością), 
  • prowansalskim (cechującym się romantyczno-sielskim nastrojem),
  • boho (sprzyjającym łączeniu różnorodnych tekstur). 

Rogożyna jako konkurentka bambusa, rattanu i wikliny zadomowi się także w przestrzeni japandi (minimalistycznej, ale ciepłej i rodzinnej) czy shabbi chic (wyróżniającej się celowo postarzanymi meblami).

Wymiary kufra

Długość 47 cm
Wysokość 20 cm
Szerokość 34 cm
Materiał kufra Pałka wodna

Ostatnio oglądane produkty

  • Recently Viewed Products is a function which helps you keep track of your recent viewing history.
    Shop Now
Kufer - kosz pleciony prostokątny z uszami i zamknięciem
Kufer pleciony prostokątny z rączką
160,00