Często masz wrażenie, że dopiero co wysprzątane pomieszczenie jest znów zabałaganione? Całkiem prawdopodobne, że masz trudności z optymalną organizacją przestrzeni. Pewnie brakuje Ci akcesoriów do przechowywania niewielkich przedmiotów. Mamy na to sposób – bogatą kolekcję koszyczków, kuferków i organizerów z rogożyny. W prostokątnym kuferku z pałki wodnej przechowasz drobiazgi, które dotychczas nie miały stałego miejsca, więc pojawiały się to tu, to tam, zakłócając porządek. Co można schować w plecionym kuferku i gdzie go trzymać? Mamy dla Ciebie garść inspiracji!

Jeśli wolisz model z całkiem zdejmowaną pokrywką, zobacz okrągły kuferek z delikatnymi prześwitami albo kwadratowy kuferek z gęstszym splotem.

Zamawiając kuferek upleciony z pałki wodnej, wspierasz zdolnych rękodzielników

Każdy zamówiony prostokątny kuferek z rogożyny wspiera rękodzielników parających się plecionkarstwem. Poza tym zyskujesz rzadko spotykane wyposażenie domu. Chociaż pleciony kuferek z pokrywką wpisuje się w trendy promujące naturalne materiały we wnętrzach, jest wyjątkowy ze względu na wykonanie z pałki wodnej. Zbieranie i przygotowywanie rogożyny do wyplatania pochłania sporo czasu i energii. Zajmuje się tym stosunkowo niewiele osób, dlatego wyroby z rogożyny są oryginalne na tle bambusowych, rattanowych czy wiklinowych koszyczków.

Kuferek pleciony prostokątny – taki mały, a tak wielce znaczący dla porządku w domu

Prostokątny kuferek z rogożyny odegra rolę szkatułki na biżuterię w garderobie, pudełeczka na cukierki w salonie czy skrzyneczki na drobne akcesoria higieniczne w łazience. Niewielkie wymiary kuferka (22 × 17 × 10 cm) sprawiają, że zmieści się na małej szafce sypialnianej, niedużym stoliczku kawowym czy wąskiej półce nad toaletą. Ozdobi również salonowy regał albo kuchenny blat. 

Pokrywka ma pętelkę zahaczającą o guzik, co zapobiega przypadkowemu otwarciu się szkatułki. Możesz w niej umieścić upominek dla bliskiej osoby, która interesuje się rękodzielnictwem. Kuferek zastąpi zwykłe pudełko czy plastikową torebkę i znajdzie nowe zastosowanie po wręczeniu prezentu.

Do jakich stylów wnętrzarskich pasuje kuferek z rogożyny?

Naturalne pochodzenie i neutralny odcień pałki wodnej sprawia, że wyroby plecionkarskie doskonale uzupełniają wnętrza, w których na pierwszy plan wysuwają się motywy przyrodnicze i panuje ciepła atmosfera. Pierwsze skojarzenia z prostokątnym kuferek z rogożyny podążają w kierunku skandynawskich pokoi – z grubymi pledami, drewnianymi podłogami i jasnymi ścianami. Pleciony kuferek odnajdzie się też w minimalistycznym stylu japandi i nieco romantycznym prowansalskim.

Wymiary kuferka

Długość 22 cm
Szerokość 17 cm
Wysokość 10 cm
Materiał koszyka Pałka wodna

Ostatnio oglądane produkty

  • Recently Viewed Products is a function which helps you keep track of your recent viewing history.
    Shop Now
Kuferek-pleciony-prostokątny bok
Kuferek pleciony prostokątny
60,00